Hůlkárna Vycházkové hole s nastavitelnou délkou, teleskopické hole Vycházková hůl Fayet teleskopická Marron
Vycházková hůl Fayet teleskopická Marron
Vycházková hůl Fayet teleskopická Marron
Kód zboží: 159
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl Fayet teleskopická Marron
Oblíbená a cenově výhodná nastavitelná vycházková hůl. Celkově je hůl lehká a pevná. Rukojeť je věrnou imitací dřeva a je spíše drobnější.
Pro svoji bezpečnost je hůl ukončena gumovou koncovkou.
Manufaktura Fayet je dlouholetým výrobcem kvalitních vycházkových holí a některé se objevily např. v seriálu Dr. House, jiné používají třeba J.P. Belmondo nebo A. Delon.
Parametry:
| Průměr hole | 1,8 -1,5 cm |
| Délka rukojeti | 11, 5 cm |
| Barva těla (tyče) | hnědá |
| Barva rukojeti | hnědá |
| Nastavitelné délky hole | 77, 79, 82, 84, 87, 89, 91, 94, 97, 99 |
| Tvar rukojeti | rovná |
| Hmotnost hole | 250 gr. |
| Nosnost hole | standardní (hůl se standardní nosností, do cca 100 kg váhy člověka) |
| Materiál (tělo-tyč) | odlehčený hliník |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | plast |
| Použití | Ideální pro běžné denní používání. |
| Součástí hole je | gumová koncovka (doporučujeme dokoupit náhradní koncovku do zásoby) |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 16 mm |


















