Hůlkárna Vycházkové hole s nastavitelnou délkou, teleskopické hole Vycházková hůl s nastavitelnou délkou Fayet Bílý mramor
Vycházková hůl s nastavitelnou délkou Fayet Bílý mramor
Vycházková hůl s nastavitelnou délkou Fayet Bílý mramor
Kód zboží: 2014B
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl s nastavitelnou délkou Fayet Bílý mramor
Vycházková hůl s nastavitelnou délkou s rukojetí Derby.
Rukojeť je imitací bílého mramoru. Hůl je lehká a velmi pevná, nastavení délky hole funguje na jednoduchém šroubovacím mechanismu, hůl je tímto mechanismem bezpečně držena na správné délce.
Hůl je vyrobena ve Francii v manufaktuře, kde se vyrábí hole, které se objevily např. v seriálu Dr. House, jiné používají třeba J.P. Belmondo nebo A. Delon.
Parametry:
| Průměr hole | 1,8 - 1,6 cm |
| Délka rukojeti | 12,5 cm |
| Barva těla (tyče) | černá |
| Barva rukojeti | imitace bílo-černého mramoru |
| Největší nastavitelná délka hole | 98 cm |
| Nejmenší nastavitelná délka hole | 63 cm |
| Nastavitelné délky hole | 63-98 cm |
| Tvar rukojeti | derby (pěkně padne do ruky) |
| Hmotnost hole | 250 gr. |
| Nosnost hole | standardní (hůl se standardní nosností, do cca 100 kg váhy člověka) |
| Materiál (tělo-tyč) | odlehčený hliník |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | plexisklo |
| Použití | Ideální pro běžné denní používání. |
| Součástí hole je | gumová koncovka |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 16 mm |


















