Hůlkárna Vycházkové hole s nastavitelnou délkou, teleskopické hole Vycházková hůl černá ergonomická One Push
Vycházková hůl černá ergonomická One Push
Vycházková hůl černá ergonomická One Push
Kód zboží: 59A
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl černá ergonomická One Push
Vycházková hůl ve sportovním designu s nastavitelnou délkou a měkčenou rukojetí. Tato hůl má zvýšenou nosnost do 136 kg
Součástí rukojeti je zápěstní poutko.
Parametry:
| Celková délka hole | 67 - 107 cm |
| Délka rukojeti | 13,5 cm |
| Barva těla (tyče) | černá |
| Barva rukojeti | černá |
| Největší nastavitelná délka hole | 107 cm |
| Nejmenší nastavitelná délka hole | 67 cm |
| Nastavitelné délky hole | libovolně v rozmezí délkových parametrů |
| Tvar rukojeti | rovná |
| Nosnost hole | zvýšená (nad 100 kg) |
| Materiál (tělo-tyč) | hliník |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | plast, pogumovaný |
| Použití | Ideální pro běžné denní používání. |
| Součástí hole je | gumová koncovka |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 21 mm |


















