Hůlkárna Vycházkové hole s kulatou rukojetí Vycházková hůl s kulatou rukojetí Bambusová
Vycházková hůl s kulatou rukojetí Bambusová
Vycházková hůl s kulatou rukojetí Bambusová
Kód zboží: F1821
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl s kulatou rukojetí Bambusová
Elegantní vycházková hůl z bambusu s kulatou rukojetí zaujme svým přírodním vzhledem a lehce exotickým charakterem. Zahnutá rukojeť působí klasicky, dobře se drží a umožňuje hůl pohodlně zavěsit přes předloktí nebo opřít o hranu stolu.
Tělo hole je vyrobeno z flameovaného bambusu, který vyniká přirozenou kresbou a typickými kolénky. Právě ta dodávají každému kusu osobitý vzhled – průměr bambusu i vzdálenost mezi jednotlivými uzly se může u každé hole lišit. Díky tomu je každá hůl originálem s vlastním rytmem a charakterem.
Bambusová hůl Crook Java je vhodná pro zákazníky, kteří hledají lehkou, přírodní a stylovou vycházkovou hůl s tradiční zahnutou rukojetí.
Parametry:
| Celková délka hole | 94 cm |
| Průměr hole | 2,2 - 2 cm |
| Barva těla (tyče) | hnědá |
| Tvar rukojeti | kulatá |
| Nosnost hole | snížená (do cca 80 kg váhy člověka, bez závažnějšího handicapu) |
| Materiál (tělo-tyč) | bambus |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | bambus |
| Použití | Ideální pro běžné denní používání. |
| Součástí hole je | gumová koncovka (doporučujeme dokoupit náhradní koncovku do zásoby) |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 16 mm |

















