Hůlkárna Vycházkové hole s kulatou rukojetí Vycházková hůl pánská ohýbaná rukojeť XL s gum. koncov.
Vycházková hůl pánská ohýbaná rukojeť XL s gum. koncov.
Vycházková hůl pánská ohýbaná rukojeť XL s gum. koncov.
Kód zboží: 102A
Orientační doporučené délky vycházkové hole k výšce osoby
| ↓ Výška osoby v cm | |||||||||||||||||
| 148 | 155 | 160 | 162 | 164 | 168 | 170 | 172 | 174 | 176 | 178 | 180 | 182 | 184 | 186 | 188 | 190 | 192 |
| 77 | 80,5 | 83 | 84 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 |
| ↑ Délka vycházkové hole v cm | |||||||||||||||||
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl pánská ohýbaná rukojeť XL s gum. koncov.
Tato robustní a především dlouhá, dřevěná vycházková hůl s kulatou rukojetí je ideální pro milovníky přírody. Pěkně vám poslouží při vašich vycházkách do lesů, ale i do města. Na konci je gumová koncovka.
Také můžete na hůl přidávat kovové plíšky z vašich cest... Tato hůl je velmi dlouhá, ale lze ji upravit za poplatek a to zkrácením.
Každý kus je originál, každý kus je jiný....
Parametry:
| Celková délka hole | 102 cm (lze zkrátit) |
| Průměr hole | 2 - 1,8 cm |
| Barva těla (tyče) | hnědá |
| Tvar rukojeti | kulatá |
| Nosnost hole | standardní (hůl se standardní nosností, do cca 100 kg váhy člověka) |
| Materiál (tělo-tyč) | kaštan |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | kaštan |
| Použití | Pro procházky do města i do přírody. |
| Součástí hole je | gumová koncovka |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 18 mm |


















