Vycházková hůl luxusní Fayet Femme
Vycházková hůl luxusní Fayet Femme
Kód zboží: 1803
Orientační doporučené délky vycházkové hole k výšce osoby
| ↓ Výška osoby v cm | |||||||||||||||||
| 148 | 155 | 160 | 162 | 164 | 168 | 170 | 172 | 174 | 176 | 178 | 180 | 182 | 184 | 186 | 188 | 190 | 192 |
| 77 | 80,5 | 83 | 84 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 |
| ↑ Délka vycházkové hole v cm | |||||||||||||||||
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl luxusní Fayet Femme
Luxusní vycházková hůl s exkluzivní rukojetí ve tvaru zahalené ženské postavy je mimořádným modelem s výrazným uměleckým a sběratelským přesahem. Rukojeť je vyhotovena z patinovaného bílého bronzu a její elegantně modelovaný tvar působí vytříbeně, smyslně a zároveň velmi noblesně. Oproti fotografii má hůl jemný měděný nádech, který jejímu vzhledu dodává ještě hlubší a sofistikovanější charakter.
Tělo hole je vyrobeno z karbonového vlákna s povrchovou úpravou v dekoru macassar, což modelu propůjčuje lehkost, pevnost a současně mimořádně elegantní vzhled. Spojení patinovaného bronzu a tmavého dekoru macassar vytváří harmonický celek, který z této hole činí skutečně výjimečný předmět pro znalce luxusních doplňků.
Nejde o obyčejnou vycházkovou hůl, ale o výjimečnou umělecko-řemeslnou práci, která v sobě spojuje estetiku, francouzské řemeslné mistrovství a osobitý design. Tento model osloví zákazníky, kteří hledají nejen elegantní oporu, ale také reprezentativní artefakt s charakterem, příběhem a sběratelskou hodnotou.
Hůl pochází z prestižní francouzské manufaktury Fayet, jejíž jméno je spojeno s mimořádnou tradicí výroby luxusních holí. Právě zde vznikají modely, které se objevily také v seriálu Dr. House a které si oblíbily osobnosti jako Jean-Paul Belmondo či Alain Delon. Fabrique de Cannes Fayet je držitelem řady významných ocenění, mimo jiné Trophée International de la Qualité Madrid 2004, Métier d’Art 1995 či Prix Vinci 2009, a zároveň nese prestižní označení Entreprise du Patrimoine Vivant, které francouzský stát uděluje pouze výjimečným společnostem za jejich tradici, inovaci a mistrovské řemeslné know-how.
Parametry:
| Celková délka hole | 103 cm (lze zkrátit) |
| Průměr hole | 2 - 1,8 cm |
| Délka rukojeti | 11 cm |
| Barva těla (tyče) | černo-hnědá |
| Tvar rukojeti | tvarovaná |
| Nosnost hole | snížená (do cca 80 kg váhy člověka, bez závažnějšího handicapu) |
| Materiál (tělo-tyč) | kompozit (směs karbonového vlákna, skelného vlákna atd.) |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | pobronzovaná |
| Použití | Luxusní vycházková hůl, na slavnostní příležitosti ale i na běžné nošení. |
| Součástí hole je | gumová koncovka (doporučujeme dokoupit náhradní koncovku do zásoby) |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 16 mm |


















