Vycházková hůl Fayet corne sur ebene
Vycházková hůl Fayet corne sur ebene
Kód zboží: 271
Orientační doporučené délky vycházkové hole k výšce osoby
| ↓ Výška osoby v cm | |||||||||||||||||
| 148 | 155 | 160 | 162 | 164 | 168 | 170 | 172 | 174 | 176 | 178 | 180 | 182 | 184 | 186 | 188 | 190 | 192 |
| 77 | 80,5 | 83 | 84 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 |
| ↑ Délka vycházkové hole v cm | |||||||||||||||||
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl Fayet corne sur ebene
Výjimečná vycházková hůl pro ty, kteří hledají víc než jen oporu. Tělo hole je vyrobeno z pravého ebenového dřeva – materiálu ceněného pro svou hloubku, pevnost a elegantní tmavý vzhled. V kombinaci s rukojetí z broušeného světlého rohu vzniká doplněk s mimořádným charakterem a noblesou.
Každá rukojeť je originál. Roh je přírodní materiál živočišného původu, proto se může barevně lišit, mít jemně žíhanou kresbu, drobné prasklinky či přirozené nepravidelnosti. Právě tyto detaily podtrhují jedinečnost hole a dokazují, že nejde o sériově působící doplněk, ale o poctivou umělecko-řemeslnou práci.
Hůl je lehká, pevná a má fixní délku. Svým čistým, elegantním tvarem a neobvyklou kombinací materiálů osloví především znalce, sběratele a zákazníky, kteří si potrpí na výjimečné zpracování.
Vyrobena je ve Francii v tradiční manufaktuře Fayet, jejíž hole se objevily například v seriálu Dr. House a jsou spojovány také s osobnostmi jako Jean-Paul Belmondo nebo Alain Delon. Jde o značku s dlouhou řemeslnou historií, která propojuje francouzskou eleganci, ruční práci a cit pro detail.
Parametry:
| Celková délka hole | 101 cm (lze zkrátit) |
| Průměr hole | 1,8 cm |
| Délka rukojeti | 12,5 cm |
| Barva těla (tyče) | tmavě hnědá |
| Barva rukojeti | béžová |
| Tvar rukojeti | rovná |
| Hmotnost hole | 380 gr. |
| Nosnost hole | standardní (hůl se standardní nosností, do cca 100 kg váhy člověka) |
| Materiál (tělo-tyč) | eben |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | broušený roh |
| Použití | Luxusní sběratelský kousek. |
| Součástí hole je | gumová koncovka, textilní vak Fayet |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 18 mm |


















