Vycházková hůl Fayet corne noire sur ebene
Vycházková hůl Fayet corne noire sur ebene
Kód zboží: 2230
Orientační doporučené délky vycházkové hole k výšce osoby
| ↓ Výška osoby v cm | |||||||||||||||||
| 148 | 155 | 160 | 162 | 164 | 168 | 170 | 172 | 174 | 176 | 178 | 180 | 182 | 184 | 186 | 188 | 190 | 192 |
| 77 | 80,5 | 83 | 84 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 |
| ↑ Délka vycházkové hole v cm | |||||||||||||||||
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl Fayet corne noire sur ebene
Elegantní vycházková hůl z ebenového dřeva patří mezi mimořádné kousky pro zákazníky, kteří hledají skutečně výjimečný doplněk. Tmavé tělo hole doplňuje rukojeť typu Derby z broušeného tmavého rohu – přírodního materiálu s osobitou kresbou, díky němuž je každý kus originálem.
Hůl je lehká, pevná a má fixní délku. Jemný kovový ozdobný kroužek pod rukojetí podtrhuje její noblesní vzhled a dodává celku decentní řemeslný detail. Výsledkem je krásná, elegantní hůl s jedinečným designem – ideální volba pro znalce, kteří ocení kvalitní materiály, francouzskou tradici a poctivou umělecko-řemeslnou práci.
Hůl je vyrobena ve francouzské manufaktuře Fayet, jejíž hole se objevily například v seriálu Dr. House a jsou spojovány také s osobnostmi jako Jean-Paul Belmondo nebo Alain Delon. Fabrique de Cannes Fayet je nositelem řady ocenění, například Trophée International de la Qualité Madrid 2004, Métier d’Art 1995, Prix Vinci 2009 a dalších. Zároveň je držitelem prestižního označení Entreprise du Patrimoine Vivant, kterým francouzský stát oceňuje výjimečné společnosti za tradici, řemeslné mistrovství a inovaci.
Roh je přírodní, „živý“ materiál, který reaguje na okolní podmínky, například na vlhkost a teplotu. V průběhu času se proto může lehce měnit jeho struktura a mohou se objevit drobné povrchové nerovnosti, jemné štěrbiny nebo barevné odchylky. Tyto přirozené projevy nejsou vadou, ale součástí charakteru materiálu a dokladem jeho přírodního původu.
Parametry:
| Celková délka hole | 96 cm (lze zkrátit) |
| Průměr hole | 1,8 - 1,6 cm |
| Délka rukojeti | 11, 5 cm |
| Barva těla (tyče) | černá |
| Barva rukojeti | černá |
| Nosnost hole | snížená (do cca 80 kg váhy člověka, bez závažnějšího handicapu) |
| Materiál (tělo-tyč) | eben |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | broušený roh |
| Součástí hole je | gumová koncovka (doporučujeme dokoupit náhradní koncovku do zásoby) |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 18 mm |


















