Vycházková hůl Fayet corne blonde sur ebene
Vycházková hůl Fayet corne blonde sur ebene
Kód zboží: 274
Orientační doporučené délky vycházkové hole k výšce osoby
| ↓ Výška osoby v cm | |||||||||||||||||
| 148 | 155 | 160 | 162 | 164 | 168 | 170 | 172 | 174 | 176 | 178 | 180 | 182 | 184 | 186 | 188 | 190 | 192 |
| 77 | 80,5 | 83 | 84 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 |
| ↑ Délka vycházkové hole v cm | |||||||||||||||||
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl Fayet corne blonde sur ebene
Elegantní vycházková hůl z ušlechtilého ebenového dřeva patří mezi výjimečné kousky pro znalce. Černé tělo hole doplňuje rovná speciální rukojeť z broušeného rohu (barva je vždy jiná-žádný kus není stejnýú, jejíž přirozená kresba dodává každému kusu osobitý charakter.
Hůl je lehká, pevná a působí mimořádně kultivovaně. Jemný kovový ozdobný kroužek pod rukojetí podtrhuje její decentní luxusní vzhled, aniž by narušoval čistotu celkového designu. Jde o krásnou ukázku francouzské umělecko-řemeslné práce – hůl, která zaujme nejen jako praktický doplněk, ale také jako výraz vkusu a osobitého stylu.
Vyrobena je ve francouzské manufaktuře Fayet, jejíž hole se objevily například v seriálu Dr. House a jsou spojovány také s osobnostmi jako Jean-Paul Belmondo či Alain Delon. Fabrique de Cannes Fayet je nositelem řady ocenění, mimo jiné Trophée International de la Qualité Madrid 2004, Métier d’Art 1995, Prix Vinci 2009 a dalších. Zároveň je držitelem prestižního označení Entreprise du Patrimoine Vivant, kterým francouzský stát oceňuje výjimečné společnosti za tradici, řemeslné mistrovství a inovaci.
Tato hůl je vhodná pro ty, kteří hledají mimořádný, elegantní a řemeslně hodnotný doplněk s francouzským původem.
Jestli že chcete vidět aktuální barvu rukojeti, napište nebo zavolejte si o foto.
Parametry:
| Celková délka hole | 102 cm (lze zkrátit) |
| Délka rukojeti | 11 cm |
| Barva těla (tyče) | černá |
| Tvar rukojeti | rovná |
| Nosnost hole | standardní (hůl se standardní nosností, do cca 100 kg váhy člověka) |
| Materiál (tělo-tyč) | eben |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | broušený roh |
| Součástí hole je | gumová koncovka (doporučujeme dokoupit náhradní koncovku do zásoby) |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 18 mm |


















