Hůlkárna Skládací hole Vycházková hůl skládací Paisley (76-86 cm)
Vycházková hůl skládací Paisley (76-86 cm)
Vycházková hůl skládací Paisley (76-86 cm)
Kód zboží: 64128-2
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl skládací Paisley (76-86 cm)
Elegantní skládací vycházková hůl tmavé barvy s béžovými a růžovými vzory.
Parametry:
| Průměr hole | 1,8 - 1,6 cm |
| Barva těla (tyče) | tmavá se vzory |
| Barva rukojeti | černá |
| Nastavitelné délky hole | 76, 79, 81, 84, 86 |
| Velikost po složení | 22 x 13 cm |
| Skládá se ze | čtyř částí |
| Tvar rukojeti | derby (jemnější do ruky) |
| Nosnost hole | standardní (hůl se standardní nosností, do cca 100 kg váhy člověka) |
| Materiál (tělo-tyč) | odlehčený hliník |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | dřevo |
| Použití | Ideální pro běžné denní používání. |
| Součástí hole je | gumová koncovka, držák hole |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 16 mm |


















