Hůlkárna Skládací hole Vycházková hůl skládací Flora Bordó (78-88 cm)
Vycházková hůl skládací Flora Bordó (78-88 cm)
Vycházková hůl skládací Flora Bordó (78-88 cm)
Kód zboží: 64130-4
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl skládací Flora Bordó (78-88 cm)
Krásná skládací vycházková hůl ve vínové barvě s bílými květy lilií. Moderní design a praktičnost, to jsou charakteristiky této hůlky od německého výrobce Gastrock založeného již v roce 1868, prezentujícího se svým mottem Go in style.
Parametry:
| Průměr hole | 1,8 - 1,6 cm |
| Barva těla (tyče) | vínová |
| Barva rukojeti | černá |
| Nastavitelné délky hole | 78, 81, 83, 85, 88 |
| Velikost po složení | 22 x 13 cm |
| Skládá se ze | čtyř částí |
| Tvar rukojeti | derby (pěkně padne do ruky) |
| Hmotnost hole | 280 gr. |
| Nosnost hole | standardní (hůl se standardní nosností, do cca 100 kg váhy člověka) |
| Materiál (tělo-tyč) | odlehčený hliník |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | dřevo |
| Použití | Ideální pro běžné denní používání. |
| Součástí hole je | gumová koncovka, držák hole |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 16 mm |


















