Hůlkárna Skládací hole Skládací vycházková hůl se světlem
Skládací vycházková hůl se světlem
Skládací vycházková hůl se světlem
Kód zboží: 96T
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Skládací vycházková hůl se světlem
Skládací vycházková hůl se světýlkem, které je zabudováno přímo v rukojeti. Pogumování rukojeti je zároveň jemně vroubkované.
baterky 2 x AA nejsou součástí balení
Parametry:
| Celková délka hole | 95 cm |
| Délka rukojeti | 15 cm |
| Barva těla (tyče) | černá |
| Barva rukojeti | černá |
| Největší nastavitelná délka hole | 95 cm |
| Nejmenší nastavitelná délka hole | 83 cm |
| Velikost po složení | 32 x 13 cm |
| Skládá se ze | čtyř částí |
| Tvar rukojeti | rovná |
| Hmotnost hole | 380 gr. |
| Nosnost hole | zvýšená (nad 100 kg) |
| Materiál (tělo-tyč) | hliník |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | plast, pogumovaný |
| Proč koupit tuto hůl | součást rukojeti - světlo |
| Součástí hole je | gumová koncovka, poutko, držák na hůl |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 18 mm |


















