Hůlkárna Skládací hole Skládací vycházková hůl ergo DOTT
Skládací vycházková hůl ergo DOTT
Skládací vycházková hůl ergo DOTT
Kód zboží: 95AF
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Skládací vycházková hůl ergo DOTT
Skládací vycházková hůl s puntíky zemitých tonů šedé, modré, zelené a béžové. Praktická a lehká konstrukce umožňuje snadné složení a přizpůsobení délky podle vašich potřeb. Komfortní rukojeť, potažená měkkou gumou, zajišťuje pevný a jistý úchop.
Parametry:
| Celková délka hole | 94 cm |
| Délka rukojeti | 13 cm |
| Barva těla (tyče) | modro- zelená, vzor puntíky |
| Barva rukojeti | šedo-zelená |
| Největší nastavitelná délka hole | 94 cm |
| Nejmenší nastavitelná délka hole | 83 cm |
| Velikost po složení | 13 x 30 cm |
| Skládá se ze | čtyř částí |
| Tvar rukojeti | rovná |
| Hmotnost hole | 420 gr. |
| Nosnost hole | zvýšená (nad 100 kg) |
| Materiál (tělo-tyč) | hliník |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | plast, pogumovaný |
| Použití | Ideální pro běžné denní používání. |
| Součástí hole je | gumová koncovka, poutko, držák hole |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 18 mm |


















