Hůlkárna Sběratelské vycházkové hole Vycházková hůl sběratelská BRASS
Vycházková hůl sběratelská BRASS
Vycházková hůl sběratelská BRASS
Kód zboží: F3531
Orientační doporučené délky vycházkové hole k výšce osoby
| ↓ Výška osoby v cm | |||||||||||||||||
| 148 | 155 | 160 | 162 | 164 | 168 | 170 | 172 | 174 | 176 | 178 | 180 | 182 | 184 | 186 | 188 | 190 | 192 |
| 77 | 80,5 | 83 | 84 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 |
| ↑ Délka vycházkové hole v cm | |||||||||||||||||
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl sběratelská BRASS
Elegantní vycházková hůl s tělem z hnědého bukového dřeva a výraznou rovnou rukojetí z mosazi. Kombinace přírodního dřeva a kovového detailu působí ušlechtile, pevně a nadčasově.
Rovná mosazná rukojeť dodává holi osobitý charakter a lehce luxusní vzhled. Hnědé bukové tělo krásně ladí s teplým tónem mosazi a vytváří klasický doplněk pro zákazníky, kteří hledají elegantní hůl s výraznějším řemeslným detailem.
Parametry:
| Celková délka hole | 94 cm (lze zkrátit) |
| Průměr hole | 2,2 - 1,8 cm |
| Délka rukojeti | 10 cm |
| Barva těla (tyče) | hnědá |
| Barva rukojeti | mosaz |
| Tvar rukojeti | rovná |
| Nosnost hole | snížená (do cca 80 kg váhy člověka, bez závažnějšího handicapu) |
| Materiál (tělo-tyč) | bukové dřevo |
| Součástí hole je | gumová koncovka (doporučujeme dokoupit náhradní koncovku do zásoby) |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 18 mm |

















