Hůlkárna Vycházkové hole s rukojetí Derby Vycházková hůl s Derby rukojetí YELL
Vycházková hůl s Derby rukojetí YELL
Vycházková hůl s Derby rukojetí YELL
Kód zboží: F5213
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl s Derby rukojetí YELL
Jemná, vycházková hůl s dřevěným bukovým tělem a ozdobnou rukojetí z metakrylátu s decentím mramorováním.
Parametry:
| Celková délka hole | 94 cm (lze zkrátit) |
| Průměr hole | 2,2 - 2 cm |
| Délka rukojeti | 12 cm |
| Barva těla (tyče) | světle hnědá |
| Nosnost hole | snížená (do cca 80 kg váhy člověka, bez závažnějšího handicapu) |
| Materiál (tělo-tyč) | bukové dřevo |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | metakrylát |
| Použití | Ideální pro běžné denní používání. |
| Součástí hole je | gumová koncovka (doporučujeme dokoupit náhradní koncovku do zásoby) |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | 16 mm |

















