Hůlkárna Ergonomické vycházkové hole Vycházková hůl s ergonomickou rukojetí Relax
Vycházková hůl s ergonomickou rukojetí Relax
Vycházková hůl s ergonomickou rukojetí Relax
Kód zboží: 41126
- Popis produktu
- Dotaz k produktu
Vycházková hůl s ergonomickou rukojetí Relax
Stabilní vycházková hůl z lehkého kovu s anatomicky tvarovanou rukojetí RELAX je vhodná pro každodenní oporu při chůzi. Mramorovaná rukojeť z acetátu příjemně padne do ruky a svým tvarem pomáhá pohodlněji rozložit tlak do dlaně.
Hliníkové tělo hole má elegantní saténovou úpravu a je výškově nastavitelné pomocí praktického tlačítkového mechanismu. Díky rozsahu nastavení od 77 do 103 cm lze hůl snadno přizpůsobit výšce postavy i individuálním potřebám uživatele.
Parametry:
| Průměr hole | 2 - 1,8 cm |
| Délka rukojeti | 12 cm |
| Barva těla (tyče) | bronzová |
| Barva rukojeti | světle hnědá |
| Největší nastavitelná délka hole | 103 cm |
| Nejmenší nastavitelná délka hole | 77 cm |
| Tvar rukojeti | ergonomická (vyberte variantu) |
| Nosnost hole | zvýšená (nad 100 kg) |
| Materiál (tělo-tyč) | hliník |
| Materiál (rukojeť - držadlo) | acetát |
| Použití | Hůl je vhodná pro osoby se zvýšenou hmotností. Hůl je celkově robustní. |
| Součástí hole je | gumová koncovka (doporučujeme dokoupit náhradní koncovku do zásoby) |
| Pro tuto hůl je vhodná koncovka s průměrem | robustní gumová koncovka (19mm) |

















